Punkt Informacji Turystycznej, tel. 502 440 944, email: it@stepnica.pl
 

Deprecated: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/stepnica/domains/stepnica.org/private_html/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/stepnica/domains/stepnica.org/private_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

Przystań jachtowa w Kopicach

To niewielka marina zachwycająca położeniem, gościnnością, atmosferą  i ozdobom utrzymanym w stylu pirackim. Przystań funkcjonuje całorocznie, a z ochroną od czerwca do września. Sama marina składa się z dwóch basenów, które mogą pomieścić blisko 40 jednostek do 8m długości. Stan średni głębokości to ok.0,8 metra. Marina wyposażona jest w sanitariaty, oświetlenie i bosmanat, prąd i woda na kei. Przystań wyposażona w slip do spuszczania łodzi. Tuż przy przystani działa wypożyczalnia sprzętu wodnego w tym katamaran motorowy-taxi wodne oraz rowery turystyczne. Na przystani zorganizowano plac zabaw dla najmłodszych, boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę oraz parking i ogrodzone pole namiotowe z grillem. Przystań zapewnia swoim odkrywcom niesamowite wrażenia, związane z przepięknym zachodem słońca nad zalewem oraz możliwością podziwiania większych jednostek przepływających Międzynarodową Drogą Wodną E-30.

Dane:

Kopice 55, 72-112 Stepnica
tel. +48 91 4074 036 kom. +48 693 060 712
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
współrzędne 53° 41, 86’N 14° 32,55’E

 

W KOPICKIM „SZUWARKU” I „LATARNIKU” SEZON ROZPOCZETY

Tradycyjnie już w dniu 1 maja na Przystani Wodnej KSKW „Szuwarek”  w Kopicach odbył się piknik rodzinny, związany z rozpoczęciem sezonu wodnego. W ramach spotkania, jego uczestnicy najpierw chwycili za grabie i łopaty, aby uprzątnąć „ślady zimy”. Następnie na maszcie klubowym powieszono flagę i baner Przylądka Piratów Tortuga. Prace zakończono wspólnym pieczeniem kiełbasek na ognisku, dyskutując o czekających nas wyzwaniach tego sezonu. Jednym z nich jest spłynięcie rzeki San i Wisły specjalnie budowaną tratwą na gumowych pływakach . Planowane rozpoczęcie wyprawy w 3-ciej dekadzie maja z Kopic.

Kopicka firma LATARNIK zakupiła 10 specjalistycznych kajaków na mobilnej przyczepce, do realizacji spływów okolicznymi rzekami oraz wzdłuż brzegów Zalewu Szczecińskiego. Sprzęt dostępny indywidualnie i dla grup zorganizowanych na telefon 693 060 712 już od maja.

Posiadamy jeszcze wolne miejsca na sprzęt wodny. Zapewniamy jego fizyczną ochronę od 1 czerwca do 30 września. Ceny konkurencyjne, atmosfera domowa. SERDECZNIE ZAPRASZAMY do KOPIC wędkarzy, motorowodniaków i żeglarzy.

Szuwarek i Lata...
Szuwarek i Latarnik Szuwarek i Latarnik
Szuwarek i Lata...
Szuwarek i Latarnik Szuwarek i Latarnik
Szuwarek i Lata...
Szuwarek i Latarnik Szuwarek i Latarnik
Szuwarek i Lata...
Szuwarek i Latarnik Szuwarek i LatarnikOpracował: Lech Zajda

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych