Punkt Informacji Turystycznej, tel. 502 440 944, email: it@stepnica.pl
 

Deprecated: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/stepnica/domains/stepnica.org/private_html/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/stepnica/domains/stepnica.org/private_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

Infrastruktura sportowa

Hala widowiskowo –sportowa to nowoczesny obiekt , znajdujący się w centrum Stepnicy, który daje możliwość rekreacyjnego spędzenia czasu , organizacji imprez i obozów sportowych. Hala posiada pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę siatkową, koszykówkę, piłkę nożną , ręczną, tenisa ziemnego. Dzięki specjalnej kurtynie możliwe jest jednoczesne korzystanie z sali przez trzy grupy. Hala wyposażona jest w elektroniczną tablicę wyników. Dla widowni przeznaczona jest trybuna stała na 166 miejsc. Przy hali znajdują się szatnie z natryskami, toalety, magazyn sprzętu, pokój instruktorski z zapleczem. Kompleks przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Korzystającym z hali udostępniany jest sprzęt sportowy.

Doskonałym uzupełnieniem oferty hali jest wyposażona w atestowany sprzęt – siłownia oraz sala fitness. Na siłowni znajduje się 8 stanowisk do wykonywania różnorodnych ćwiczeń zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Na sali fitness do dyspozycji ćwiczących są piłki gimnastyczne, hantle, materace oraz sprzęt muzyczny.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek - piątek od godz. 8.00 do 21.00

  • w soboty i niedziele od godz. 10.00 do 18.00

  • Istnieje możliwość wynajęcia hali poza ustalonymi godzinami.

Kontakt w sprawie wynajmu:

Tel. 91 418 85 21 w. 15 kom. 509 567 353 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do odwiedzenia strony www.stepnica.pl

Regulamin, cennik dostępne na stronie. Przy umowach długoterminowych istnieje możliwość negocjacji ceny. W przypadku obozów sportowych oferujemy pomoc w organizacji noclegu oraz żywienia.

Oprócz hali posiadamy 3 pełnowymiarowe trawiaste stadiony z zapleczem socjalnym. Zespół boisk Orlika oraz 6 wielofunkcyjnych boisk sportowych z nawierzchnią poliuretanową w Stepnicy –parku, Stepniczce, Miłowie, Łące, Czarnocinie i Racimierzu.

Skatepark znajduje sięw parku przy ul. Wojska Polskiego w Stepnicy . Wybudowany w roku 2012. Jest w nim praktycznie wszystko, co powinno być w takim parku: Minirampa, Kwietnik / Grindbox, Manualbox, Pole jam, Uskok, Bank + Grindbox + Poręcz, Gap, Bank + Hubba, Schody + Poręcz, Bank + Hubba, Poręcz prosta, Bank + Grindbox.

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych